contact-3017
kasztelanka-sala-weselna-wyszkow-logo-grey

Imprezy okolicznościowe

Chrzciny, pierwsze urodziny Twojego dziecka, Pierwsza Komunia Święta... to takie chwile, które warto uświetnić wspaniałym przyjęciem.

Chrzciny i Komunie

Zapewnimy kompleksową i perfekcyjną organizację uroczystości w rodzinnym gronie.  Wszystkim się zajmiemy, abyście Wy mogli odpocząć, spokojnie zjeść i porozmawiać z Gośćmi.
Chrzest oraz Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenia w życiu dziecka. To także wyjątkowe dni dla całej rodziny. Wszyscy pragniemy, aby te uroczystości przebiegły w miłej i radosnej atmosferze. 

Od wielu lat organizujemy i obsługujemy rodzinne uroczystości. Serwujemy przepyszne, naprawdę wyśmienite potrawy, przygotowane przez naszych utalentowanych kucharzy oraz zapewniamy obsługę kelnerską.  

Dysponujemy dwiema obszernymi i eleganckimi salami bankietowymi a na naszym bezpłatnym parkingu mieści się ok. 50 samochodów. 

ATRAKCJE DLA DZIECI

Najmłodsi Goście mają do dyspozycji PLAC ZABAW.
Mogą również cieszyć się DODATKOWYMI ATRAKCJAMI:
- basen z piłeczkami,
- dmuchańce, 
- trampolina, 
- fontanna czekoladowa, 
- popcorn i inne.  

Zapewniamy także opiekę sprawdzonej i doświadczonej ANIMATORKI, dzięki której dzieci nie będą się nudzić i razem spędzą czas na wspaniałej zabawie. Animacje mogą odbywać się zarówno w plenerze jak i wewnątrz sali. 

Zapraszamy do rezerwacji terminów i omówienia szczegółów:
tel. +48 663 564 245
Wyszków, ul. Stolarska 20

Urodziny, rocznice

Czasu nie zatrzymamy, ale możemy nadać mu sens. Tym sensem jest miłość. Z ludźmi, których kochasz, celebruj ważne chwile w stylowych wnętrzach Kasztelanki.
Twoje dziecko niedługo kończy roczek? A może ma osiemnastkę? Zbliża się okrągła, bardzo ważna dla Ciebie rocznica? Może kończysz w tym roku 40, 50, 60... lat? Jeśli tak, to już dziś zaplanuj wspólne świętowanie z przyjaciółmi i rodziną. 

Zaproś Gości do Kasztelanki w Wyszkowie. Zadbamy o wyjątkową oprawę tego wydarzenia. Spędzisz ze swoimi bliskimi niezapomniane chwile w eleganckim otoczeniu, delektując się smakiem i widokiem przepysznych aromatycznych potraw.

Czekamy na wiadomość od Was!

zadzwoń: +48 663 564 245
kasztelanka@kasztelanka.com

Kasztelanka.pl 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kasztelanka Sala Weselna Wyszków crosschevron-down